Siparişin Hazırlanma Süresi:

Ürünlerimiz sipariş üzerine yapılmaktadır. Satın aldığınız ürünler, maksimum ‘5 ile 7 iş günü’ içerisinde kargoya teslim edilecektir. Daha erken teslimatlarda size bilgi verilecektir.

Teslimat Süresi:

Siparişin hazırlanmasından sonraki teslimat süresi, büyük şehir merkezleri için çoğunlukla 1 gündür. Büyük merkezler dışında kalan bölgeler için teslimat süresi iki güne çıkabilir.

Hava koşullarına, yol durumuna ve önceden öngörülemeyecek olağanüstü durumlara bağlı olarak teslimat süresi uzayabilir.

Notlar:

1 gün içinde havalesi yapılmayan Banka Havalesi/EFT siparişleri iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartınızdan sipariş tutarının tahsil edildiği ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Bu açıdan Banka Havalesi/EFT ile yapılan ödemelerin havale bildirim formu kullanılarak tarafımıza bildirilmesi özellikle önem taşımaktadır.

Sipariş vermenizden sonra teslimat yapılmasına kadar geçen süreçte sizinle iletişim kurmamız gerekebilir. Bu bakımdan sabit telefon ve / veya cep telefonu numaralarınızı sistemimize kaydetmeniz önemli ve zaman kazandırıcı bir husustur.

Kargo Takibi

Siparişinizin gönderilmesini takiben size email ile bir takip numarası verilir ve online olarak siparişinizin kargo aşamaları hakkında bilgi edinmeniz sağlanır.

Verdiğiniz siparişin tutarı ne olursa olsun tüm siparişlerin kargo ücreti Plume Atelier tarafından karşılanır ve ürünlerinizi kargo bedeli ödemeden teslim alırsınız.

Olumsuz durumlarla çok nadiren karşılaşılsa da, mevcut haklarınızın kaybolmaması için :

Siparişinizi kargo şirketi personelinden teslim alırken; paketin açılmamış ve hasarsız bir durumda olduğundan emin olun. Aksi bir durumda, paketi teslim almayınız. Dilerseniz kargo şirketinin yerel şubesi ile görüşün ve tutanak  tutulmasını sağlayınız