plumeatelier.com internet sitesinden alışveriş yapan her kullanıcı aşağıda belirtilen maddeleri kabul etmiş sayılır:

plumeatelier.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartı (Visa, MasterCard), banka havalesi/EFT yöntemlerinden birisini kullanabilirsiniz. Bunların dışındaki ödeme yöntemleri kabul edilmez. Ödeme yöntemi olarak Banka Havalesi/EFT seçilmiş fakat 1 gün içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.
plumeatelier.com siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir.
Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından plumeatelier.com sorumlu değildir.
Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza…) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
plumeatelier.com’un satışa sunduğu ürünlerin stok bilgileri hergün güncellense de sipariş verilen bazı ürünlerin temininde imkansızlıklar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda da ilgili bölümümüz tarafından size telefon ya da eposta ile bilgi verilir. Ürüne ilişkin herhangi bir ödeme yapmışsanız, bu bedel en kısa sürede iade edilir.
Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Yurtiçi Kargo ile yapılır.
Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda wecare@plumeatelier.com adresine mail yazılarak, durum plumeatelier.com’a bildirilmelidir. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Bu yüzden: Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanağın wecare@plumeatelier.com adresine mail gönderilmek suretiyle durum bildirilmelidir. plumeatelier.com sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

Ürün değişimi için ürünün faturası ile birlikte başvurulması, kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

Hijyen kuralları gereği küpe ve piercing ürünlerinde değişimi yapılamamaktadır.

Bileklikler, müşterinin bilek ölçüsüne göre kişiselleştirildiği için iade ve değişimi yapılmamaktadır.

Müşterimizin isteğine göre hazırlanan tüm Harfli modeller ve üzerine özel yazılar yazılmış ürünlerde (harf, isim vb.. gibi) İADE VE DEĞİŞİM yapılmamaktadır.

plumeatelier.com’dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

Not: İade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.